Firma Remontowo-Budowlana
GRZEGORZ WIZNER

Bielsko-Biała

DOŚWIADCZENIE I DOKŁADNOŚĆ

  606 350 714

Malowanie i tapetowanie ścian Bielsko-Biała

Usługi remontowo wykończeniowe

Planujesz w najbliższym czasie gruntowny remont lub delikatne odświeżenie swojego mieszkania? Brak Ci jest na to czasu lub kompletnie się na tym nie znasz? Przychodzimy więc z pomocą. Oferujemy dokładne, jak i szybkie wykonanie powierzonych prac remontowych jak, chociażby malowanie i tapetowanie na terenie Bielska-Białej. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści znają się na wykonywanej pracy.

 

Jakie usługi świadczymy?

Nasze doświadczenie pozwala na przeprowadzanie wielu rodzajów prac zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domach. Oferujemy przeprowadzanie podstawowych prac remontowych, np. remontów łazienek. Oprócz tego świadczymy usługi w zakresie drobnych prac remontowych jak kładzenie tapet, malowanie czy układanie glazury i terakoty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swojej wizji wraz z ewentualnym zakresem prac. Oprócz wykonawstwa doradzamy naszym klientom w zakresie praktycznych rozwiązań związanych z przeprowadzanymi przez nas pracami, również, jeśli chodzi o tapetowanie na terenie Bielska-Białej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Do każdej wykonywanej przez nas pracy remontowej czy wykończeniowej podchodzimy z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo prace przeprowadzamy tak szybko, jak się tylko da. Wiemy bowiem, że dla wielu osób remont w domu, zwłaszcza jeśli ma on większe rozmiary, może być bardzo uciążliwy i męczący. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz gwarancję prac przeprowadzonych na najwyższym poziomie. Ceny związane z naszą pracą są przystępne dla Klientów. Zarówno cennik tapetowania, jak i cennik malowania ścian są opracowane w taki sposób, by były jak najkorzystniejsze dla odbiorców naszych usług. Jeśli w najbliższym czasie planujesz remont terenie Bielska-Białej, a chcesz powierzyć to zadanie fachowcom, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Firma remontowa - na co zwrócić uwagę?

Zdajemy sobie sprawę, że remont domu lub mieszkania może być wielkim wyzwaniem. Oczywistym jest, że większość z Was potrzebować będzie do pomocy wykwalifikowanej ekipy remontowej, szczególnie jeśli renowacja ma dotyczyć całej nieruchomości. Większą część prac z pewnością możesz wykonać samemu, jak np. kładzenie tapet, jednak w obliczu ograniczonego czasu i umiejętności lepiej jest powierzyć sprawy w ręce profesjonalistów.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj remontu planujesz, musisz znaleźć odpowiednią ekipę, która sprawnie i z szacunkiem do Twoich pieniędzy, przeprowadzi wszystkie prace, jak np. malowanie ścian, tapetowanie. W Bielsku-Białej znajdziesz taką ekipę!

Po pierwsze – plan!

Każdy remont powinien rozpocząć się od planu. Dzięki temu unikniesz finansowych niespodzianek, a ekipa remontowa będzie miała pewność, że działa zgodnie z pomysłem inwestora. Nie wiesz, jak zacząć? Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasi fachowcy służą pomocą w przygotowaniu kosztorysu i harmonogramu prac.

Jednak to Ty decydujesz, w jak dużym zakresie chcesz przeprowadzić prace. Zastanów się, co będzie przedmiotem prac: malowanie, kładzenie tapet, zrywanie i układanie nowych podłóg oraz płytek, demontaż i montaż ścianek gipsowych itp. Od tapetowania, jak i od malowania ścian mamy różne cenniki. Wtedy przychodzi czas na ekipę remontową. Bielsko-Biała oferuje najlepszych fachowców!

Przechodzimy do remontu

Masz już plan, kosztorys i najlepszą ekipę remontową w Bielsku-Białej! O ile remont będzie przebiegał gładko, zawsze musisz się liczyć z nieprzewidzianymi niespodziankami, które mogą znacznie zaważyć na Twoim budżecie, dlatego zastanów się nad priorytetami i celami, które chcesz osiągnąć. Już wiesz, że nie obejdzie się bez remontu łazienki, a jedzenie w starej kuchni nie smakuje tak jak kiedyś – zacznij od tych pomieszczeń! Resztę możesz zostawić na później. Możesz również przygotować listę priorytetów, na podstawie której przygotujemy ofertę. Będzie to również przydatne przy tworzeniu wyceny i nadzorowaniu remontu.